فایل های دسته بندی فنی و مهندسی - صفحه 1

توسعه اینورترهای متصل به شبکه برای ریز شبکه

مقاله ترجمه شده به همراه متن اصلی با عنوان Development of Grid-Connected Inverters for Micro-Grid، سال انتشار 2014 IEEE، چکیده: شبکه هوشمند بعنوان بخش مهمی از ریز شبکه شامل منابع انرژی پراکنده، بارها و تجهیزات کنترل هستند. یک سیستم ذخیره انرژی و یک توربین بادی مبتنی بر ژنراتور القایی دو سو تغذیه ..

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

روشی تحلیلی برای جایابی و سایز‌بندی بهینه تولید پراکنده در شبکه‌های توزیع شعاعی

مقاله ترجمه شده به همراه متن اصلی با عنوان A New Algorithm for Coordination of Relay and Auto- Reclosure in 220 kV Transmission System، سال انتشار 2014، ناشر: Published in IET Generation, Transmission & Distribution، چکیده: این مطالعه یک روش تحلیلی برای جایابی و سایز‌بندی بهینه تولید پراکنده (DG)..

قیمت : 14,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

الگوریتمی جدید برای هماهنگی رله و ریکلوزر اتوماتیک در سیستم‌های انتقال 220 کیلو ولت

مقاله ترجمه شده به همراه متن اصلی با عنوان A New Algorithm for Coordination of Relay and Auto- Reclosure in 220 kV Transmission System، سال انتشار 2013، چکیده: اکثر خطاها در خطوط هوایی دارای طبیعت گذرا هستند و بوسیله رعد برق یا موارد طبیعی مانند یک پرنده یا شاخه درخت و غیره بوجود می‌آیند. دوباره ..

قیمت : 10,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

کنترل ولتاژ سیستم توزیع نامتعادل با سیستم تبدیل انرژی باد و نفوذ بالای فوتوولتائیک

مقاله ترجمه شده به همراه متن اصلی با عنوان Voltage Control of Unbalanced Distribution system with Wind Energy Conversion System and High Photovoltaic Penetration، سال انتشار 2014، چکیده: این مقاله روش کنترل ولتاژی ارائه می‌دهد که قادر است تغییرات ولتاژ ایجاد شده بوسیله یکپارچه‌ سازی سیستم تبدیل ...

قیمت : 11,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

زمانبندی تعمیر و نگهداری مبتنی بر قابلیت اطمینان واحدهای تولیدی در سیستم‌های قدرت تجدید ساختار شده

مقاله ترجمه شده به همراه متن اصلی با عنوان Reliability-based maintenance scheduling of generating units in restructured power systems، سال انتشار 2014، چکیده: زمانبندی تعمیر و نگهداری واحد‌های تولیدی در سیستم‌های قدرت تجدید ساختار شده یک فرآیند گروهی و متقابل بین بهره‌ بردارهای مستقل سیستم ...

قیمت : 14,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پیاده‌ سازی تعمیر و نگهداری مبتنی بر قابلیت اطمینان برای اجزای انتقال بوسیله الگوریتم ازدحام ذرات

مقاله ترجمه شده به همراه متن اصلی با عنوان Implementation of Reliability-Centered Maintenance for transmission components using Particle Swarm Optimization، سال انتشار 2014، چکیده: در صنعت برق مقررات زدایی شده، استراتژی تعمیر و نگهداری از اهمیت زیادی برای سیستم‌ های انتقالی که دارای اجزای فرسوده ...

قیمت : 14,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت امضای الکترونیکی (Digital Signature)

پاورپوینت بررسی امضای دیجیتالی در فناوری نوین امنیت اطلاعات در فرایند های کسب و کار در قالب 20 اسلاید، بخشی از متن: امروز مدیریت اسناد الکترونیکی، ارسال و دریافت آن‌ها بخش بزرگی از فعالیت‌های اجرایی را شامل می‌شود. یکی از تکنولوژی‌هایی که موجب افزایش اعتماد به این فرایند گردیده، امضای دیجیتالی است..

قیمت : 2,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

بررسی اصول کارکرد موتورهای دیزل و تاثیر پرخورانی در کاهش مصرف سوخت

پایان نامه کارشناسی نا پیوسته رشته مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، پیشگفتار: بی شک یکی از مهمترین فعالیت های هر کشور و جامعه برای افزایش توان اقتصادی، صنعتی، خدماتی وکشاورزی، پیشرفت و مکانیزه یا همان ماشینی کردن این فعالیت ها است تا بتواند نیازهای آن جامعه را تامین نماید. استفاده از ماشین در عملیات ..

قیمت : 4,900 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

جزوه کنترل فازی (منطق و سیستم های فازی)

جزوه سیستم های فازی و کنترل فازی لی وانگ، توضیحات: جزوه حاضر در دانشگاه شیراز تدریس می شود و رفرنس آن کتاب لی وانگ می باشد. این فایل به صورت تایپی و در ۴۵ صفحه تدوین شده است. شامل ۹ فصل بوده و به برخی از سوالات کتاب پاسخ داده شده است.

قیمت : 6,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10قبلی · بعدی