فایل های دسته بندی برق و الکترونیک - صفحه 1

پروژه کارآفرینی لامپ های کم مصرف

پروژه کارآفرینی و طرح توجیه فنی و اقتصادی، مقدمه: همانگونه که اطلاع دارید قیمت لامپ کم مصرف در بازار به مراتب بالاتر از لامپ های رشته ای معادل آن می باشد. در عوض مصرف برق کم و راندمان بالا به همراه عمر طولانی در این لامپها در مقایسه با لامپهای رشته ای معمولی باعث تشویق مصرف کنندگان به استفاده از ..

قیمت : 3,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پروژه کارآفرینی شرکت خدمات تاسیسات ساختمانی (گرمایش و سرمایش)

پروژه کارآفرینی و طرح توجیه فنی و اقتصادی، بخشی از متن: تصور کنید ساختمان ها می توانستند مانند موجودات زنده در شرایط متفاوت محیطی تغییر شکل بدهند! در حقیقت واژه «ساختمان های هوشمند» نگرش جدید مهندسین معمار به آینده ساختمان سازی در جهان است، ساختمان هایی که قادرند خود را با شرایط محیطی داخل و خارج ..

قیمت : 3,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پروژه کارآفرینی تولید و مونتاژ برد های الکترونیکی

پروژه کارآفرینی و طرح توجیه فنی و اقتصادی، مقدمه: امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیک که استفاده از برق و نیروی الکتریسته در تمامی بخش های زندگی ما انکار ناپذیر است ، صنعت برق و الکترونیک دارای وسعت بسیار بزرگی است و استفاده از آن نیاز به تخصص خاص دارد ، استفاده از برد های الکترونیکی امروزه تقریبا ..

قیمت : 3,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آموزش کامل نرم افزار HD2013 در طراحی تابلو روان LED

آموزش کامل، دقیق و تصویری نرم افزار HD جهت طراحی و تغییر برنامه تابلو روان ال ای دی (LED)، لازم به توضیح است که نرم افزار HD2013 مانند نرم افزار HD2014 می باشد.

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پروژه کارآفرینی تابلوهاي برق فشار قوي و ضعيف

پروژه کامل کارآفرینی تولید تابلو برق، مقدمه: در اوایل دوران صنعت برق، سیستم های توزیع و تابلوهای فشار قوی و فشار ضعیف جزء نیروگاه بودند. طراحی آنها، اگر بتوان چنین نامید، تقریبا در تمام موارد به صورت تعجیلی و کاربردی انجام می گرفت. و امروزه با توجه به افزایش تقاضا و مصرف کننده هرکدام به صورت یک ...

قیمت : 4,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پکیج آموزش تصویری و عملی ساخت تابلو LED ثابت

این پکیج شامل: PDF آموزش ساخت تابلو، نرم افزار جانبی جهت چیدن اتوماتیک ال ای دی ها و نمونه پایه ال ای دی برای الگو گرفتن جهت سوراخکاری با لیزر است.

قیمت : 18,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آموزش ساخت و راه اندازی تابلو روان LED

آموزش تصویری ساخت و راه اندازی تابلو روان LED بصورت عملی همراه با نرم افزار راه انداز، با دریافت این پکیج آموزشی که بصورت تصویری میباشد میتوانید هر اندازه که میخواهید تابلو روان بسازید و درآمد کسب کنید. در مدت یک ساعت میتوانید تابلو روان بسازید حتی در منزل.

قیمت : 18,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی تولید نور افکن

مقدمه: طراحي و احداث صنايع نيازمند شناخت مباني تيوري و برخورداري از ديدگاههاي تجربي و علمي متناسب با شرايط اقتصادي و فرهنگي حاكم و دانش فني موجود جامعه، به منظور نيل به اهداف توليد ميباشد. اطلاعات فني ايجاد صنايع، مجموعه اي از تحقيقات در خصوص ماهيت مواد و ...

قیمت : 1,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پروژه کارآفرینی تابلوهای برق فشار قوی و ضعيف

مقدمه: در اوايل دوران صنعت برق، سيستم هاي توزيع و تابلوهاي فشار قوي و فشار ضعيف جزء نيروگاه بودند. طراحي آنها، اگر بتوان چنين ناميد، تقريبا در تمام موارد به صورت تعجيلي و كاربردي انجام مي گرفت. و امروزه با توجه به افزايش تقاضا و مصرف كننده هركدام به صورت يك بخش جداگانه درآمده اند كه با پيشرفت علم ..

قیمت : 1,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2قبلی · بعدی